Op zoek naar de beste deal voor de Sonos Beam (Gen 2) Wit? Dit product is verkrijgbaar bij 7 winkels, met prijzen variërend tussen de €399,00 en €459,00.
De scherpste prijs van dit moment staat op naam van Bol. Bespaar direct door voor de voordeligste aanbieder te kiezen.
Snel naar: Bekijk en vergelijk alle actuele prijzen (7 winkels).
Op zoek naar de beste deal voor de Sonos Beam (Gen 2) Wit? Dit product is verkrijgbaar bij 7 winkels, met prijzen variërend tussen de €399,00 en €459,00.
De scherpste prijs van dit moment staat op naam van Bol. Bespaar direct door voor de voordeligste aanbieder te kiezen.
Snel naar: Bekijk en vergelijk alle actuele prijzen (7 winkels).
De Sonos Beam (Gen 2) in wit combineert een strak design met krachtig geluid. Dankzij het compacte formaat past hij moeiteloos onder vrijwel iedere tv en levert hij helder, vol geluid voor films, series en muziek.
Ondanks zijn bescheiden formaat levert de Beam (Gen 2) een overtuigend geluid. Dialogen klinken extra helder, muziek wordt rijk en dynamisch weergegeven en de bas zorgt voor diepte in elke soundtrack.
Met Virtual Surround Sound ervaar je een meeslepende film- en seriebeleving. Het bredere geluidsveld geeft je het gevoel midden in de actie te zitten, zonder dat je losse achterspeakers nodig hebt.
Aansluiten doe je eenvoudig via HDMI eARC. Stream muziek draadloos via WiFi of Apple AirPlay 2 en bedien de soundbar met de Sonos-app, je tv-afstandsbediening of via spraak met Google Assistant, Alexa of Siri.
De Beam (Gen 2) is onderdeel van het Sonos-ecosysteem. Je kunt hem uitbreiden met een Sonos Sub of extra Sonos-speakers voor nog meer bas en surround-effect. Met multiroom luister je overal in huis naar je favoriete muziek.
“De Sonos Beam (Gen 2) Wit is de ideale soundbar voor wie stijl en krachtig geluid wil combineren in een compact formaat.”
| Productnaam | Sonos Beam (Gen 2) |
|---|---|
| Merk | Sonos |
| Serie | Sonos Beam, Sonos Beam (Gen 2) |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Hoogte | 6.8 cm |
| Breedte | 65.1 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Gewicht | 2.88 kg |
| Aantal audio kanalen | 3 |
|---|---|
| Subwoofer inbegrepen | Nee |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| Geluidsweergave | Surround |
| Surround sound | Virtual Surround sound |
| Hi-Res Audio | Ja |
| Audioformaten | AAC, ALAC, Flac, mp3, OGG, WAV |
| Voeding | Netstroom |
|---|
| Spraakbesturing | Ja |
|---|
| Updates & ondersteuning | Minimaal 2 jaar na introductiedatum |
|---|
| EAN | 8717755778123 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | BEAM2EU1WHT |