De Samsung Galaxy Tab S9 Plus 256GB WiFi 12.4 Inch Beige is nu verkrijgbaar bij Amazon voor €934,99.
De Samsung Galaxy Tab S9 Plus 256GB WiFi 12.4 inch Beige is de premium tablet voor wie prestaties wil combineren met een luxueuze uitstraling. Het elegante beige design onderscheidt dit model van de zwarte uitvoering en geeft de tablet een moderne en verfijnde look. Met zijn grote AMOLED-scherm, krachtige hardware en ruime opslag is dit de ideale tablet voor entertainment, werk en creativiteit.
Het 12.4 inch Dynamic AMOLED 2X-display biedt een meeslepende kijkervaring. Kleuren zijn intens, contrasten diep en de resolutie is haarscherp. Dankzij de 120Hz verversingssnelheid voelt de bediening vloeiend aan, of je nu door apps navigeert, een game speelt of video’s bewerkt. HDR10+ ondersteuning maakt films en series extra levendig en door de hoge helderheid blijft het scherm ook buiten goed zichtbaar.
Met 256GB opslagruimte heb je ruim de capaciteit om apps, documenten, foto’s en video’s lokaal op te slaan. Voor wie nóg meer wil, is de opslag eenvoudig uitbreidbaar via een microSD-kaart. De Snapdragon 8 Gen 2-chipset levert razendsnelle prestaties bij multitasking en zware applicaties. Of je nu werkt, streamt of creatief bezig bent, de Tab S9 Plus kan het allemaal aan.
“De beige uitvoering ziet er echt stijlvol uit en voelt premium aan. Alles werkt razendsnel en ik heb meer dan genoeg opslag.”
De Tab S9 Plus wordt geleverd met een S Pen, die schrijven en tekenen natuurlijk en nauwkeurig maakt. Voor studenten en professionals biedt Samsung DeX een laptopachtige ervaring, ideaal voor multitasking of werken met externe schermen. Het grotere 12.4 inch-scherm geeft hierbij extra overzicht en ruimte voor productieve workflows of creatieve projecten.
De batterij van 10.090 mAh gaat met gemak een dag mee, zelfs bij intensief gebruik. Dankzij snelladen via USB-C ben je binnen korte tijd weer operationeel. Net als de rest van de S9-serie is ook de Plus-variant IP68-gecertificeerd, waardoor hij bestand is tegen stof en water. Dit maakt de tablet extra duurzaam en betrouwbaar, ook onderweg of bij intensief gebruik.
“De batterij gaat lang mee en de waterbestendigheid geeft me een veilig gevoel. De beige kleur maakt hem net wat luxer en opvallender.”
De Samsung Galaxy Tab S9 Plus 256GB WiFi 12.4 inch Beige biedt dezelfde high-end prestaties als de zwarte variant, maar onderscheidt zich door zijn luxueuze en moderne uitstraling. Voor wie zowel stijl als kracht belangrijk vindt, is dit de perfecte tablet. Met zijn grote AMOLED-display, ruime opslag en premium design is de Tab S9 Plus Beige een veelzijdige keuze voor werk, entertainment en creativiteit.
| Productnaam | Samsung Galaxy Tab S9 Plus |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Variant | WiFi |
| Serie | Samsung Galaxy Tab S, Samsung Galaxy Tab S9 Plus |
| Kleur | Beige |
|---|
| Beeldscherm afmetingen | 12.4 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2800 x 1752 |
| Pixeldichtheid | 266 ppi |
| Verversingssnelheid | 120Hz |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| RAM (werkgeheugen) | 12 GB |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geheugenkaart ondersteuning | Ja |
| Type geheugenkaart | Micro SD |
| Uitbreidbaar tot | 1000 GB |
| Wifi | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Type USB | USB-C |
| Simkaartslot | Nee |
| Type simkaartslot | Geen |
| Samsung DeX ondersteuning | Ja |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 |
|---|---|
| Processor kernen | Octa core (8) |
| Processorsnelheid | 3,2 GHz |
| Batterijcapaciteit | 10090 mAh |
|---|---|
| Snelladen mogelijkheid | Ja |
| Snelladen techniek | Samsung Adaptive Fast Charge |
| Introductiejaar | 2023 |
|---|---|
| Introductiemaand | Juli |
| EAN | 8806095069715 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | SM-X810NZEAEUB |