Op zoek naar de beste deal voor de Samsung Galaxy Tab S10 Plus 512GB WiFi + 5G 12.4 Inch Grijs? Dit product is verkrijgbaar bij 2 winkels, met prijzen variërend tussen de €945,00 en €984,00.
De scherpste prijs van dit moment staat op naam van Amazon. Bespaar direct door voor de voordeligste aanbieder te kiezen.
Snel naar: Bekijk en vergelijk alle actuele prijzen (2 winkels).
Op zoek naar de beste deal voor de Samsung Galaxy Tab S10 Plus 512GB WiFi + 5G 12.4 Inch Grijs? Dit product is verkrijgbaar bij 2 winkels, met prijzen variërend tussen de €945,00 en €984,00.
De scherpste prijs van dit moment staat op naam van Amazon. Bespaar direct door voor de voordeligste aanbieder te kiezen.
Snel naar: Bekijk en vergelijk alle actuele prijzen (2 winkels).
De Samsung Galaxy Tab S10 Plus 512GB WiFi + 5G 12.4 inch Grijs is een premium tablet die veel opslagruimte, krachtige prestaties en mobiele vrijheid combineert. Met een groot 12.4 inch AMOLED-display, de nieuwste Snapdragon-processor en royale 512GB opslag is dit model ideaal voor professionals, studenten en creatieven. Dankzij 5G ben je overal verbonden, zonder afhankelijk te zijn van WiFi-netwerken.
Het 12.4 inch Dynamic AMOLED 2X-display biedt levendige kleuren, diepe contrasten en een hoge verversingssnelheid van 120Hz. Daardoor ogen films, series en games spectaculair vloeiend en haarscherp. Het grote schermformaat geeft je daarnaast extra overzicht bij multitasking, waardoor je meerdere apps moeiteloos naast elkaar kunt gebruiken.
Met 512GB interne opslagruimte heb je meer dan genoeg capaciteit voor grote apps, foto’s, video’s en werkprojecten. De opslag kan eenvoudig worden uitgebreid met een microSD-kaart. De krachtige Snapdragon-processor levert topprestaties, waardoor je probleemloos zware apps kunt draaien, multitasken en creatief werken op hoog niveau.
“De combinatie van 512GB opslag en 5G maakt deze tablet ideaal voor werk en reizen. Alles draait vloeiend en snel.”
De Tab S10 Plus wordt geleverd met een S Pen, waarmee je notities maakt, schetsen tekent of documenten bewerkt alsof je met pen en papier werkt. Dankzij Samsung DeX verandert de tablet bovendien in een desktopomgeving, waarmee hij in combinatie met een toetsenbord en monitor zelfs een laptop kan vervangen. Het grote scherm versterkt die productiviteit nog verder.
De Tab S10 Plus beschikt over een batterij die met gemak een volle dag meegaat, ook bij intensief gebruik met 5G. Met snelladen via USB-C is de accu in korte tijd weer op te laden. Daarnaast is dit model IP68-gecertificeerd, waardoor hij stof- en waterbestendig is. Dit maakt de tablet niet alleen krachtig, maar ook betrouwbaar en duurzaam.
“De batterij houdt het moeiteloos een dag vol, ook met 5G ingeschakeld. Het grijze design oogt strak en professioneel.”
De Samsung Galaxy Tab S10 Plus 512GB WiFi + 5G 12.4 inch Grijs is de ideale keuze voor wie altijd online wil zijn en veel opslagruimte nodig heeft. Met zijn grote AMOLED-scherm, razendsnelle prestaties, uitbreidbare opslag en meegeleverde S Pen biedt dit model alles voor werk, studie en entertainment in een professioneel grijs design.
| Productnaam | Samsung Galaxy Tab S10 Plus |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Variant | WiFi + 5G |
| Serie | Samsung Galaxy Tab S, Samsung Galaxy Tab S10 Plus |
| Kleur | Grijs |
|---|
| Beeldscherm afmetingen | 12.4 inch |
|---|---|
| Resolutie | 2800 x 1752 |
| Pixeldichtheid | 266 ppi |
| Verversingssnelheid | 120Hz |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Camera | Ja |
|---|---|
| Camera Megapixels | 13 Megapixel |
| Front camera | Ja |
| Front camera megapixels | 12 Megapixel |
| RAM (werkgeheugen) | 12 GB |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Geheugenkaart ondersteuning | Ja |
| Type geheugenkaart | Micro SD |
| Uitbreidbaar tot | 1536 GB |
| Wifi | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Type USB | USB-C |
| Simkaartslot | Ja |
| Type simkaartslot | eSIM, Nano sim |
| Samsung DeX ondersteuning | Ja |
| Processor | MediaTek MT6989 |
|---|---|
| Processor kernen | Octa core (8) |
| Processorsnelheid | 2,0 GHz (max. 3,4 GHz) |
| Batterijcapaciteit | 10090 mAh |
|---|---|
| Snelladen mogelijkheid | Ja |
| Snelladen techniek | Samsung Adaptive Fast Charge |
| Introductiejaar | 2024 |
|---|---|
| Introductiemaand | September |
| EAN | 8806095609461 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | SM-X826BZAPEUB |